O NAS 2017-11-06T12:21:49+00:00
tworczy_kat_baner_onas

Twórczy Kąt to owoc naszej wieloletniej pasji do projektowania oryginalnych elementów wyposażenia wnętrz. Jesteśmy niewielką pracownią, lecz z wielkim zaangażowaniem i radością wykonujemy swoją pracę. We wszystkie stworzone projekty wkładamy całe swoje serce, gdyż zależy nam na tym, by były one niepowtarzalne. Chcemy, by wszystko to, co robimy było po prostu nasze, oryginalne, polskie i miało swój specyficzny charakter. Przykładamy uwagę nawet do najmniejszych detali.

W pracy stosujemy drewno i tkaniny najwyższej jakości, które odpowiednio wykorzystane pozwalają nam osiągnąć naprawdę niezwykłe rezultaty. Bogactwo wzorów i kolorów uwielbiamy transformować w projekty, które cechuje skandynawski minimalizm. Wszystkie produkty wykonujemy ręcznie z pełnym zaangażowaniem i z należytą starannością. Zwracamy uwagę na wykorzystane materiały, staranne wykończenie i stosowne wzornictwo. Dbamy też o użyteczność i możliwość szerokiego zastosowania naszych produktów. U nas wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Dopiero wtedy może trafić w Wasze ręce.

Nowoczesny i minimalistyczny styl w połączeniu z oryginalnymi pomysłami zaowocował powstaniem serii wygodnych poduszek i stołków z wymiennymi pokrowcami. Uniwersalność i praktyczne podejście to jedna z wyróżniających cech serii Fjerne. Efekty naszej pracy można podziwiać na tej stronie. Wybierając nasze produkty decydujesz się na komfort, trwałość i niezawodność, a przy okazji otrzymujesz w 100% polski produkt.

Poznaj naszą manufakturę i wybierz produkt na miarę swoich oczekiwań. Tworzymy z pasją i specjalnie dla Ciebie.

Twórczy Kąt stołki fjerne